Načítám Akce

• akce již proběhla.

MC FINTSCH // Křest alba PPF 3024

23 února @ 21:0024 února @ 4:00

Jedinečné spojení Hip-Hopu a kytar je konečně v dohledu…
Těšit se můžete na opravdu pestrou škálu vystupujících interpretů.

MC Fintsch – Zábřežský rodák, uctívající kult Jana Eskymo Welzla, pokřtí 23.2. v Klubu ve Zdi své nové album PPF 3024.
S ním vystoupí mnoho speciálních hostů:

Revo-lushn – Žádná lavička mu není cizí, dávej si před ním majzla, ať ti nesní segedín. Mimo to tvrdě rapuje do svých nabušených beatů.

MC Žblencič – Borec, co ti načepuje pivo a u toho ti zadarmo zafreestyluje jako pardál.

Siko Blues – Spoluzakladatel labelu Kinsofules, jehož specialitou jsou melancholicky laděné písně v angličtině.

Meister – Moravský felak, který dělá hudbu moc rád a nachází v ni klid, tusy soldier.

Unknown records – Misin a Harlo tvrdí týpci ze Schönbergu, kteří dělají, co je baví a na nic a nikoho se neohlíží.

Curk – David Jirka za pseudonymem Curk tvoří otevřené skladby nesoucí se v žánrech indie rocku / indie hip hopu, lo-fi alternativy a při živém hraní reprodukuje svou tvorbu pomocí kytary, looperu a předpřipravených podkladů.

Václav Bařinka – Přerov/Brno reprezent co si s kytarou, looperem a zvučným tenorem dělá sám celou popovou kapelu! Ve zdi se ale můžete těšit i na jeho rapovější počiny a kolaborace.

Dezinex Burger – Avantgardní synth-pop a zpěv s rockovým nádechem.

Meena – rapující mlýnek na hovězí maso.

Zahájení:
23 února @ 21:00